Засідання Авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України

Автор  , Опубліковано в Новини

2 серпня, в приміщенні Торгово-промислової палати України відбулося засідання Авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України.

Під час засідання було обговорено два проекти, а саме:

  • Створення державно-приватного партнерства щодо паливно-заправного комплекту в аеропорті Бориспіль.
  • Створення державно-приватного партнерства щодо вантажного комплексу в аеропорті Бориспіль.

Ці два проекти дуже важливі для всієї інфраструктури аеропорту Бориспіль. Стан інфраструктури прямо впливає на якість наданих послуг авіаперевізників.

Члени комітету обговорювали, як привернути увагу регулятора до того, що питання реалізації інфраструктурних проектів необхідно вирішувати так як це передбачено нормативно-правовими актами, а саме провести консультацію з гравцями ринку. Щоб ринок зміг прийняти рішення для себе.

«Те що ми побачили в ініціативі Міністерства інфраструктури України фактично означає, що авіаперевізники повинні фінансувати реконструкцію та стан додаткової інфраструктури в аеропорту Бориспіль. Це безумовно правильно, але в такому випадки було б логічно припустити, що Міністерство інфраструктури України проведе консультацію з авіаперевізниками, розповість, що це за проекти, в чому їх зміст, які платежі повинні планувати перевізники. На жаль, цього не сталося. Ми дізналися про проекти випадково, коли Міністерство вже опублікувало умови конкурсів»,- прокоментував член комітету Олег Бондар.

Якщо уважно подивитися на економічні показники, які були закладені в обґрунтуванні конкурсу з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо проекту "Реконструкція існуючого та створення нового вантажного терміналу в аеропорту "Бориспіль" , то можна зрозуміти, що вся ефективність цього конкурсу лежить не в збільшенні вантажопотоку, а в збільшенні цін, тому що ті параметри які Міністерство інфраструктури України заклало припускають, що вантажопотік буде зростати в 10 -15 відсотків на рік. Але потік і зараз так зростає, природним шляхом без інвестицій, тому це викликає досить серйозні занепокоєння ринка.