Розвиток авіаційної галузі України. Для когось ініціатива, а для когось виклик.

Автор  , Опубліковано в Новини

25 травня 2017 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян взяв участь у круглому столі «Лібералізація та розвиток авіаційної індустрії України: Ініціативи та виклики», організованому Американською торгівельною палатою України.

Обговорення «лібералізації та розвитку» було дуже жвавим, адже за одним столом зібрались не тільки «прихильники» ініціатив Міністра, а й ті хто застерігає, показує іншу сторону розвитку майбутніх подій.

Володимир Омелян зазначив, що якщо говорити про бюджетні авіакомпанії, то присутність лоукостів в українському аеропорту разом із класичними авіаперевізниками призводить до справедливого встановлення ціни на авіаквитки. Також Міністр наголосив, що аеропорти не є відповідальними за прибутки авіакомпаній. Нагадаю, що для заохочення приходу якомога більше авіакомпаній на ринок, Міністерство розробило проект змін до Наказу № 337 щодо ставок аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів у Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль".

В ході обговорення Міністр неодноразово  зазначав, що  умови повинні бути рівними для всіх авіакомпаній, адже це є запорукою створення прозорої конкуренції на авіаційному ринку.  

Проте чи можуть умови бути рівним для іноземних та українських авіакомпаній – питання риторичне.

Як зазначив керівник авіакомпанії Atlasjet, Ярослав Красножон, українські та іноземні компанії знаходяться в різних умовах, це і різниця у податках, вартості палива, розмитнення запчастин та аеропортові збори, як в українських аеропортах, так і в іноземних.

Присутній на круглому столі Олег Бондар, керуючий партнер ECOVIS Бондар та Бондар, зазначив, що підписаний Міністром меморандум виходить за рамки його повноважень та є дискримінацією по відношенню до інших авіакомпаній на ринку. Міністр не може обіцяти привілейовані умови іноземним, нехай навіть дуже великим авіакомпаніям.

В свою чергу, Міністр запевнив, що не надавав жодної ексклюзивності будь-якій компанії.

Якщо підвести підсумок круглого столу, то кожен залишився при своєму баченні. Не до кінця продумані ініціативи Міністерства вкотре можуть стати викликом для авіаційної індустрії України.

стол 2