Рішення про створення Комітету було прийнято на засіданні Президії ТПП України від 21 липня 2016 року

Автор  , Опубліковано в Новини Рекомендовані

Рішення про створення Комітету було прийнято на засіданні Президії ТПП України від 21 липня 2016 року. Відтепер він повинен стати ефективним майданчиком вирішення актуальних проблем ринку цивільної авіації. Бажання увійти до складу Комітету вже виявили «Міжнародні авіалінії України», «Дніпроавіа», «Азур Ейр», «Роза вітрів», «Інтеравіа», державне підприємство «Міжнародний аеропорт« Бориспіль », а також кілька хендлінгових і кейтерингових компаній. «Сьогодні на ринку авіації існує досить багато невирішених питань. Звучать різні думки щодо підходів до їх вирішення. Ми маємо намір об'єднатися, щоб почати практику узагальнення та систематизації проблем галузі та розробки конкретних пропозицій владним структурам.

Адже майже всі учасники ринку сьогодні дійсно дуже зацікавлені в поліпшенні регуляторної політики в сфері цивільної авіації та готові максимально долучитися до цього процесу шляхом експертизи регуляторних актів і прямого діалогу з представниками органів влади », - прокоментував створення Комітету керівник аеропорту« Бориспіль »Євген Дихне. Саме він, рульової найбільшого аеропорту в Україні, який обслуговує понад 70% авіаперевезень держави, і очолив новостворений Авіаційний комітет.

«Я впевнений, що нове об'єднання при ТПП України сприятиме розвитку здорової конкуренції на ринку цивільної авіації, вивчення європейського досвіду та впровадження його в Україні», - зазначив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

За перше півріччя 2016 року обсяг пасажирських перевезень українських авіакомпаній зріс в порівнянні з відповідним періодом 2015 року на 19,1% і склав 3253,2 тис. Осіб, в т.ч. міжнародних - на 18,2%, до 2903,5 тис. чол. Пасажиропотоки через аеропорти України зросли на 13,1% (5326,4 тис. Чол.), В т.ч. в міжнародному сполученні - на 11,2% (4612,2 тис. чол.).

теги