Авіаційний комітет при ТППУ відзначено на Першій Всеукраїнській Премії «Кращий GR-спеціаліст року»

Автор  , Опубліковано в Новини

29 березня у готелі «Fairmont» відбулася церемонія нагородження фіналістів та переможців Премії «Кращий GR-спеціаліст року», серед яких визнані фахівці, які представляють компанії, профільні Асоціації та окремі представники сфери GR, PR, Public Advocacy, Government  and Public Affairs, які працюють виключно в межах етичних правил, коректних комунікацій, відкритого представництва та розвитку галузі й досягли значних успіхів в сфері Government Relations.

Авіаційний комітет при Торогово-промисловій палаті України визнано переможцем у номінації «Вагомий внесок в розвиток галузі».

“В українській авіатранспортній галузі авіапідприємства та авіакомпанії не розуміли, яким чином буде розвиватися галузь, які нормативні документи будуть прийматися в першу чергу, якою буде вся галузь через один, пять, десять років. Фактично не було єдиної зрозумілої та прозорої державної галузевої стратегії, а нові керівники приходили і уходили кожного разу починаю чи новий вектор зміни політики але не маючи довгострокового системного результату.
Тому, авіаційний комітет взяв ініціативу та очолив підготовку проекту Стратегії розвитку авіаційного транспорту, роботу і обговорення якої завершив в кінці 2017 та направив його Міністерству інфраструктури.
На сьогодні, міністерство спільно із експертною радою та членами Авіаційного комітету узгодило фінальний проект Стратегії та 23.03.2018 почало процес його погодження і публічного обговорення. Особливо важливо що саме запропонований проект документу від Авіаційного комітету ліг в основу спільно розробленого з Міністерством проекту документу (близько 90% тексту документу).” - розповів Володимир Наумов про досягнення Авіаційного комітету на врученні нагород фіналістам та переможцям Премії «Кращий GR-спеціаліст року»