ЄВГЕНІЙ ДИХНЕ: «АВІАЦІЙНІ ПРАВИЛА, ЯКІ ЗАПРОПОНУВАЛА ДЕРЖАВІАСЛУЖБА, НЕ ВИРІШУЮТЬ ПИТАННЯ РИНКУ»

Автор  , Опубліковано в ЗМІ про нас
http://www.ucci.org.ua/ http://www.ucci.org.ua/

Авіаційні правила України «Доступ на ринок послуг з наземного обслуговування в аеропортах», розроблені Державіаслужбою, не вирішують належних завдань, не балансують інтереси основних стейкхолдерів, не позбавляють можливості зловживати своїм монопольним становищем окремих учасників і потребують суттєвого доопрацювання. До такої думки дійшли члени Авіаційного комітету при ТПП України на черговому засіданні.

«Те, що запропонувала Державіаслужба, не вирішує питання ринку. На нашу думку, потрібно дотримуватися принципу не заборонити, а лібералізувати. Під час підготовки проекту правил було проведено кілька публічних слухань, в яких брали участь й члени Авіаційного комітету при ТПП України. На жаль, наші рекомендації не були враховані. Ринок праці в аеропорту необхідно лібералізувати, але й також установити поріг, із якого починається стан, коли аеропорт не впливає на ринок», - підкреслив голова комітету Євгеній Дихне.

У зв'язку з цим члени комітету домовились розробити альтернативний документ, що простіше, ніж вносити поправки у проект авіаслужби.

Також члени комітету підготували звернення до Кабінету Міністрів України та міністра інфраструктури України з питання розробки «Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року» з пропозицією утворити міжвідомчу робочу групу та долучити до її складу представників Авіаційного комітету.

 

ДЖЕРЕЛО