Близько 15 авіакомпаній планують стати членами авіакомітету Торгово-промислової палати України

Автор  , Опубліковано в ЗМІ про нас
Зображення з сайту http://transport-journal.com/ Зображення з сайту http://transport-journal.com/

Комітет з питань авіації, створений при Торгово-промисловій палаті (ТПП) України стане серйозним майданчиком для обговорення авіаційних проблем. Про це в коментарі журналу «Транспорт» повідомив в.о. гендиректора аеропорту «Бориспіль» Євгена Дихне.

«Ми раді, що такий комітет буде створений - він буде серйозним майданчиком для обговорення авіаційних проблем. Тому що зараз дуже багато майданчиків виникає стихійно. То один Комітет ВР - Антикорупційний - раптом займається авіаційними проблемами, то Комітет ВР з питань транспорту (де в принципі немає фахівців, а просто депутати, які ... обговорюють проблеми авіації, причому без участі ... фахівців авіаринку). Тому, в авіаційному комітеті ми будемо раді бачити всіх представників авіаринку: аеропортів, операторів, авіакомпаній, хендлінгових компаній, а також експертів, у яких є бачення того, як повинна розвиватися авіація України », - зазначив керівник «Борисполя».

Що стосується свого призначення на посаду голови Комітету, Є. Дихне підкреслив, що це поки лише рекомендація президії. Остаточне рішення мають ухвалити самі учасники Комітету на його першому засіданні.

Коли відбудеться такі збори Комітету, Є. Дихне відповів, пояснивши: "Цим займається Торгово-промислова палата. Вона збере всіх учасників (вони повинні вступити в ТПП - там є певна процедура) і після цього, вони зможуть повноцінно брати участь в засіданні комітету і ... вибирати його керівника».

Що стосується самого «Борисполя», то, за словами Є. Дихне, підприємство вступило в Торгово-промислову палату України ще кілька тижнів тому.

Які конкретно представники авіаринку стануть членами нового комітету, Є. Дихне не уточнив, лише зазначив, що «є близько 15-20 компаній, підприємців, які зацікавлені брати участь в Комітеті».

Згідно з інформацією на сайті ТПП, бажання увійти до складу Комітету вже виявили авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ), «Дніпроавіа», «Азур Ейр», «Роза вітрів», «Інтеравіа», а також кілька хендлінгових і кейтерингових компаній.

За словами начальника відділу взаємодії з членами ТПП України Олени Бєлової, згідно з попередніми даними, в Комітет увійде «близько 15 відомих авіакомпаній». Також вона уточнила, що найближче засідання Президії ТПП відбудеться у вересні.

Примітка. «Бориспіль» вже починає проявляти активність як член новоствореного комітету ТПП. Так, у четвер, 11 серпня, з ініціативи аеропорту і компанії «Кий Авіа» в ТПП відбулося спільне засідання Комітету з питань авіації і Комітету підприємців туристично-готельної індустрії.

В ході засідання були обговорені питання поліпшення якості обслуговування і сервісу пасажирів, безпеки під час авіа перельоту, запобігання несанкціонованого доступу до багажу, а також питання вдосконалення процедур проходження прикордонного та митного контролю. На засіданні були присутні представники провідних туроператорів, авіакомпаній, а також представники Київської міськадміністрації.

Посилання