ГОЛОВА «БОРИСПОЛЯ» ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У РОБОТІ АВІАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ПРИ ТППУ

Автор  , Опубліковано в ЗМІ про нас
kbp.kiev.ua kbp.kiev.ua

21 жовтня 2016 року керівник аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне візьме участь в установчому засіданні авіаційного Комітету при Торгово-промисловій палаті України (ТППУ).
На засіданні не так давно створеного Комітету його учасники розглянуть ряд стратегічних питань, пов'язаних з розвитком авіаційної галузі України. Окремо відбудеться обговорення Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року. Дана програма раніше викликала жваву дискусію в авіаційному співтоваристві. З огляду на важливість для галузі і певну суперечливість нинішньої версії документа, члени авіаційного Комітету обговорять проблемні питання і підготують свої пропозиції щодо вдосконалення Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.
Нагадаємо, що рішення про створення комітету було прийнято на засіданні керівництва ТПП України від 21 липня 2016 року. За задумом, Комітет повинен стати ефективним майданчиком для вирішення актуальних проблем цивільної авіації, авіаційної галузі в цілому. Увійти до складу Комітету, крім державного підприємства «Міжнародний аеропорт« Бориспіль », виявили бажання авіакомпанії МАУ, Дніпроавіа, Азур Ейр, Windrose, Interavia, а також хендлінгової, кейтерингові підприємства і Українська авіатранспортна асоціація.
На захід запрошуються журналісти та представники авіаційної спільноти.
Час і місце проведення: 21 жовтень 2016 р О 14:00, Торгово-Промислова Палата України (ТППУ, г. Киев, ул. Велика Житомирська, 33, к.401)
Контакти:
Богдан Долінце
Тел .: 044 281 78 35
Моб .: 38 093 379 6812
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ДЖЕРЕЛО