Засідання Авіаційного комітету при ТППУ: “Високий туристичний сезон: виклики та перспективи”

Автор  , Опубліковано в Анонси

19 червня 2019 року об 11-00 Авіаційний комітет при Торгово-промисловій палаті України разом з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» запрошують на розширене засідання Комітету.

На засіданні будуть обговорені стан, виклики та перспективи високого туристичного сезону. А саме: комфорт, затримки авіарейсів та безпека пасажирів.

“Разом зі збільшенням пасажиропотоку зростає навантаження на інфраструктуру, персонал та авіаційну безпеку. Так добовий пасажиропотік в аеропорту “Бориспіль” 2 червня склав 51 853 пасажири. Час перебування пасажира в терміналі в середньому складає 2,5 години, але коли відбувається затримка рейсу - навантаження на інфраструктуру зростає і комфорт для пасажирів зменшується,” - прокоментував цьогорічний туристичний сезон Євгеній Дихне, перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту “Бориспіль” та голова Авіаційного комітету при ТППУ.

Запрошені учасники засідання: найбільші туроператори України, Міжнародні авіалінії України, Азур Ейр Україна, Windrose, SkyUp, Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та “Київ”, хендлінгові компанії, Державна авіаційна служба України, Міністерство інфраструктури України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, зала 101, приміщення ТПП України.

Дата та час: 19 червня 2019 року з 11-00 до 13-00. Передбачена перерва на каву.

Для участі акредитація за посиланням обов'язкова: https://forms.gle/iar7G8mPTUkLXe9h8

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Авіаційного комітету на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..