Дискусія «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу»

Автор  , Опубліковано в Анонси

Авіаційний комітет при Торгово-промисловій палаті України спільно з Комітетом з транспортного права Асоціації правників України запрошують 04 квітня 2018 року о 14-00 до обговорення наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу». 

Під час дискусії пропонується обговорити відповідність проекту Правил Перевезень, розроблених у 2015 році, Повітряному кодексу України, вимогам ЄС, принципам державної регуляторної політики, а також потребам та реаліям авіаційного ринку, який інтенсивно розвивається у сфері обслуговування пасажирів у зв’язку з впровадженням нових технологій.      

До участі запрошуються представники авіакомпаній, Антимонопольного комітету України, Державної регуляторної служби України та інші експерти ринку.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація за посиланням обов'язкова: https://goo.gl/forms/XbdxV357BUBTTpIu1

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

Місце проведення:м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України,  каб. 401

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Сексретаря Авіаційного Комітету при ТППУ Юлії Красовської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.