Чергове розширене засідання Авіаційного комітету при ТППУ (18.04.2018)

Автор  , Опубліковано в Анонси
Авіаційний комітет при Торгово-промисловій палаті України спільно з  Асоціацацією правників України  та юридичною компанією ECOVIS Бондар та Бондар запрошують 18.04.2018 року об 11-00 до обговорення наступних питань:
1. Про проект Порядку установлення аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів в аеропортах України;
2. Про діяльність Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України у вирішенні зовнішньоекономічних спорів;
3. Про проект наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил «Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу», а саме обговорення наданих учасниками авіаційного ринку пропозицій щодо змін до проекту Правил.
 
Нагадаємо, 4 квітня 2018 року відбувся Круглий стіл за участі представників авіакомпаній, аеропортів України, авіаагентств та туроператорів, Державної авіаційної служби України, Антимонопольного комітету України, Федерації роботодавців транспорту України та інших експертів ринку. В ході дискусії всі учасники погодилися, що проект Правил повітряних перевезень має бути доопрацьований з метою розробки такого документу, який відповідатиме потребам та реаліям авіаційного ринку, який наразі інтенсивно розвивається.
 
Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.
 
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/gZNhbIjfnzA3mOcC2
 
Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників. Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження.
 
Місце проведення: Торгово-промислова палата України,  м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, каб.401  
З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Сексретаря Авіаційного Комітету при ТППУ Юлії Красовської Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.