Анонс. Розширене засідання Авіаційного комітету при ТППУ в форматі круглого столу на тему «Авіаційна стратегія: шляхом до відновлення інфраструктури аеропортів та збільшення пасажиропотоку»

Автор  , Опубліковано в Анонси

15 серпня 2017 року о 14-00 відбудеться розширене засідання Авіаційного комітету при Торгово-промисловій палаті України в форматі круглого столу на тему «Авіаційна стратегія: шляхом до відновлення інфраструктури аеропортів та збільшення пасажиропотоку».

Під час заходу пропонується обговорити поточний стан інфраструктури в аеропортах та напрацювати спільне бачення щодо майбутнього розвитку аеропортів та збільшення їх пасажиропотоку.

У ході круглого столу будуть висвітлені та обговорені наступні питання:

1. Інфраструктура діючих аеропортів України (станом на червень 2017 року).

Доповідач: Кирило Новіков, директор УДПТНДІ ЦА «Украеропроект»

2. Ключові виклики Стратегії розвитку авіації.

Доповідачі: Богдан Долінце, експерт Інституту менеджменту та стратегій

3. Підбиття підсумків круглого столу.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, зала 101, приміщення ТПП України.

Зареєструватись для участі в заході та отримати додаткову інформацією можна в Секретаріаті Авіаційного комітету при ТППУ за тел.: (096) 816-77-97 або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Контактна особа – Юлія Красовська).

Довідково:Авіаційний комітет при ТПП України опікується проблемними питаннями розвитку авіації, аналізує проекти нормативних документів, проводить робочі зустрічі, круглі столи, на яких розглядаються питання щодо покращення правового регулювання в авіаційній галузі. До його складу входять представники найбільших українських авіакомпаній та аеропортів, постачальники послуг наземного обслуговування, туристичні оператори, а також юридичні компанії, які спеціалізуються в сфері авіаційного права. Комітет виступає своєрідним містком між бізнесом та владою.